מתקינים מערכות גילוי אש פתוחות בלבד!חולון • אשדוד • ירושלים • חדרה    מכירות ושירות ארצי: 2191*, 03-5581226 מתקינים מערכות גילוי אש פתוחות בלבד!

בעל עסק – קבל 5 טיפים למיגון העסק ואבטחתו

בעל עסק – קבל 5 טיפים למיגון העסק ואבטחתו

כדי להבטיח את השלמות של העסק שלכם לאורך שנים ולספק לחברת הביטוח את האישורים המתאימים, כדאי לבחור במוצרים איכותיים למיגון של העסק שלכם. בכדי שאתם תוכלו להתעסק בצד המקצועי ולדעת שבכל רגע נתון העסק שלכם מוגן ברמה הגבוהה ביותר, הכנו 5 טיפים שיספקו מענה מושלם לצרכים שלכם. החל ממצלמות אבטחה ועד לציוד לכיבוי אש, הנה כמה דרכים לגרום לעסק שלכם להיות בטוח ומוגן מאי פעם.

השתמשו במצלמות אבטחה

שימוש במצלמות אבטחה לעסק שלכם היא הדרך הטובה ביותר למניעה של גניבות ודרך נהדרת לזיהוי של מעילה בכספי הארגון. על ידי רישות מלא של העסק במגוון של מצלמות וחיבורן למחשבכם האישי, תוכלו להיות עם היד על הדופק ולדעת שאתם בשליטה מלאה. בנוסף, תוכלו לצפות בכל מה שמתרחש בסניפים מרוחקים בקלות ובמהירות.

הקפידו על רכישה של מערכות לכיבוי אש מהדור החדש

שימוש במערכות לכיבוי אש מבטיח לכם גילוי מוקדם של כל שריפה ועוזר לכם לספק פתרונות מהירים למקרים של הצתה מכוונת. בחירה נכונה בציוד מהדור החדש מעניקה לכם שקט נפשי ועמידה בתקנים המחמירים של חברות הביטוח השונות. באופן זה, תוכלו לחסוך כסף רב על אובדן של סחורות ולדעת שבכל פעם שאחד העובדים שלכם מדליק סיגריה הוא לא מסכן מוצרים בשווי של מאות אלפי שקלים.

העדיפו ספרינקלרים ומטפים בעלי אישור לכיבוי אש

בשוק הישראלי קיימים עשרות סוגי ספרינקלרים אוטומטיים לכיבוי שריפות ועוד מגוון של מטפים לכיבוי אך כדאי לדעת שלא לכולם ניתן אישור לכיבוי אש. אישור לכיבוי אש ניתן אך ורק למוצרים שעברו את בדיקות מכון התקנים ואלו בדיוק המוצרים שאתם רוצים שיהיו בחברה שלכם בשעת צרה. חפשו את המדבקה אשר מעידה על קבלת האישור הרצוי.

חברו את העסק שלכם למוקד בקרה שעובד מסביב לשעון

שקלו לרכוש מנוי למוקד בקרה אשר מבצע סיורים מסביב לעסק שלכם בכל שעות היממה ודאגו שמערכות הכיבוי ישדרו את האותות שלהם למוקד שמאויש מסביב לשעון. באופן זה תוכל לדעת שכל קריאה תטופל על ידי איש מקצוע אשר קרוב למקום האירוע.

בחרו בגלאים חכמים

גלאי תנועה ועשן הפכו מזמן לאחד מאמצעי המיגון הבסיסים ביותר בכל עסק ולכן אסור לכם להישאר מאחור. על ידי שילוב של מערכות אלו לצד מערכות הכיבוי תוכלו לקבל מערכת חכמה שלא רק תיצור הגנה אלא אף תתריע באופן אוטונומי מפני כל מקרה של הצתה.

שכנענו אתכם בחשיבות של מיגון העסק? צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!