מתקינים מערכות גילוי אש פתוחות בלבד!חולון • אשדוד • ירושלים • חדרה    מכירות ושירות ארצי: 2191*, 03-5581226 מתקינים מערכות גילוי אש פתוחות בלבד!

גלאי עשן

גלאי עשן הינו מוצר שמומלץ להתקין בחדרי הבית, במשרדים ובמפעלים. תפקידו של גלאי עשן הוא לספק התרעה מוקדמת כשאר יכולה לפרוץ חלילה שריפה ולהציל חיים.

גלאי פוטואלקטרי קונבנציונאלי הכולל מיקרו מעבד רק עוצמה המפקח על כל מכלולי הגלאי ומבצע עיבודי אותות מתקדמים המאפשרים יכולת גילוי אש מהירה ואמינה ללא השפעות סביבה ולכלוך, תכונות הקיימות לרוב רק במערכות אנלוגיות מתקדמות ויקרות.

הכירו את מגוון מערכות גלאי העשן שלנו:

גלאי עשן פוטואלקטרי עצמאי

גלאי עשן עצמאי מוזן ממקור חשמל 220V + סוללת גיבוי V9

לאור דרישת שירותי הכבאות להתקנת גלאי עשן עצמאי שמתחבר למקור חשמל ביחידות דיור חדשות (הוראה מס 555), אנו בחברת אמין יוצאים בשיווק גלאי מסוג זה מאושר תקן UL אמריקאי ומכון התקנים הישראלי. הגלאי הינו גלאי עשן עצמאי המוזן ממקור חשמל 225 V וכולל סוללת גיבוי 9 V במקרה של הפסקות חשמל.

גלאי זה מותקן בכל שטחי המבנה כולל מטבח, חדרי שינה, פרוזדורים וכו…

גלאי עשן משולב

ה-TPH-442 וה-TPH-442A הינם גלאי עשן מתקדמים מפוקחי מיקרו מחשב שמשלבים גלאי עשן פוטואלקטרי עם גילוי טמפרטורה על מנת להגביר את האמינות ולהפחית אזעקות שווא. ה- TPH-442 פועל עם מערכות גילוי אש אזוריות, בעוד שה- TPH-442A פועל עם הרכזות הכתוביות אנלוגיות של טלפייר.

גלאי עשן פוטואלקטריים

גלאי עשן פוטואלקטרי מזהה שריפות בצורה הטובה ביותר ומספק מרווח התרעה רחב מספיק על מנת להימלט משריפה בזמן. גלאי עשן פוטואלקטריים כמעט ולא מספקים אזעקות שווא והם מומלצים ביותר, בעיקר בשל יכולות גילוי האש המתקדמות שלהם. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של גלאי עשן פוטואלקטריים ובמחירים תחרותיים.

ה- TFO-440 וה- TFO-440A הינו גלאי עשן פוטואלקטרי “ירוק” מתקדם. ה- TFO-440 פועל עם מערכות גילוי אש אזוריות, בעוד שה- TFO-440A פועל עם הרכזות הכתוביות האנלוגיות של טלפייר.

גלאי עשן לתעלות מיזוג אוויר

זרימת האוויר בתעלות מיזוג האוויר הינה מהירה מדיי עבור גלאי עשן רגילים. ה- DTH-400 וה- DTH-400A הם הפתרון לבעיה זו. התקנת גלאי העשן בתוך קופסא מתאימה עם התקן מיוחד המאפשר לזרימת האוויר להיכנס לתוך הגלאי עשן במהירות מתאימה מאפשר גילוי עשן בתוך תעלות מיזוג האוויר. ה- DTH-400 פועל עם מערכות גילוי אש אזוריות, בעוד שה- DTH-400A פועל עם הרכזות הכתוביות האנלוגיות של טלפייר.

גלאי חום

ה- TFH-220F הינו גלאי חום קונבנציונאלי לטמפרטורה קבועה. ה-TFH-220A הינו גלאי חום המשלב מדידת שיעור עליית הטמפרטורה עם מדידת טמפרטורה קבועה הפועל עם הרכזות הכתוביות אנלוגיות של טלפייר.

גלאי עשן עצמאי

גלאי עשן עצמאי חובה בכל בית / משרד מציל חיים , התקנה פשוטה ללא צורך בחשמלאי ,
לחצן טסט לבדיקת תקינות הגלאי והסוללה וכן התראה על סוללה חלשה.

חברת אמין הנדסת אש מתמחה גם בהתקנת מצלמות אבטחה מתקדמות. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון מצלמות האבטחה שלנו לבית ולעסק.