מתקינים מערכות גילוי אש פתוחות בלבד!חולון • אשדוד • ירושלים • חדרה    מכירות ושירות ארצי: 2191*, 03-5581226 מתקינים מערכות גילוי אש פתוחות בלבד!

שילוב מערכות גילוי וכיבוי אש מתקדמות להגנה היקפית

שילוב מערכות גילוי וכיבוי אש מתקדמות להגנה היקפית

כדי ליהנות מהגנה מלאה ולספק מענה לכל דליקה, אתם חייבים לשלב מערכות כיבוי אש מתקדמות בעסק שלכם. החל מסנסורים שמספקים הגנה בזמן אמת ועד למערכות הכיבוי המתקדמות בעולם – הנה כל מה שאתם צריכים לדעת בכדי לשלב מערכות הגנה היקפיות ולמנוע את הדליקה הבאה.

בחרו מערכות עם גלאי עשן מתקדמים

גלאי עשן מתקדמים הם ללא ספק הדרך היעילה והזולה ביותר למנוע התפתחות של שריפה. על ידי בחירה במערכת אשר מצוידת בגלאי עשן איכותיים, אתם נהנים מהתרעה בזמן אמת ומאפשרות לטפל באופן נקודתי במקור הדליקה. בנוסף, גלאי העשן מהדור החדש מאפשרים לכם לבצע קריאה למוקד וליהנות מהגנה היקפית ברמה הגבוהה ביותר.

אל תתפשרו על מערכת הספרינקלרים

משום שכל מערכת ספרינקלרים מתפקדת באופן שונה ומספקת מים בעצימות משתנה, חשוב לבחור במערכת שתספק לכם את ההגנה המושלמת. אסור להתפשר על מערכת הספרינקלרים שאותה אתם מקבלים וחשוב לוודא שהיא מספקת לכם הגנה היקפית מלאה. העדיפו מערכת ספרינקלרים אשר מסונכרנת באופן אוטומטי עם גלאי העשן שלכם, ותזכו לפתרון יעיל בעלות נמוכה.

שקלו להוסיף מערכת כיבוי במנדפים

אם אתם רוצים לשלב מערכת כיבוי שתתחשב בצרכי המטבח של הארגון שלכם, אתם חייבים מערכת כיבוי למנדפים. מערכת שכזו מאפשרת לכם למנוע התפתחות של דליקות שמקורן בנוזלי המטבח ומעניקה לכם הגנה איכותית באזור רגיש זה. כיבוי במנדפים מהווה את הדרך היעילה ביותר למניעה של שריפות שמקורן בשאריות השומן, כך שהוא בגדר חובה של ממש.

העדיפו מערכות היקפיות בעלות אחריות מלאה

אחריות מלאה היא לא רק הדרך שלכם ליהנות משקט נפשי לאורך שנים, אלא מהווה אינדיקציה אמיתית בדבר איכות המערכת שאתם רוכשים. אחריות ארוכת טווח ניתנת אך ורק על מערכות איכותיות אשר אינן נוטות להתקלקל בתכיפות ואינן זקוקות לתחזוקה יקרה. העדיפו מערכות היקפיות בעלות אחריות מלאה על כל הגלאים השונים ותזכו למערכת שתלווה אתכם למשך שנים.

אל תשכחו את חדרי החשמל הרגישים

בכדי ליהנות מהגנה היקפית על האזורים הכי רגישים בארגון שלכם, בחרו במערכות שמשלבות כיבוי בגז. על ידי שימוש בגז מותאם ושילובו במערך הכיבוי שלכם, ניתן לספק מעטפת הגנה איכותית לחדרי מחשבים, אזורי שרתים ותשתיות חשמל. חשוב לבחור במערכות גז אשר מאפשרות כיבוי מהיר ואינן דורשות חדר נפרד.

לסיכום, אם אתם רוצים ליהנות ממערכת הגנה היקפית ולדעת שאתם מוגנים באמת, אסור לכם להתפשר על פחות מהטוב ביותר. בחרו במערכות איכותיות שיספקו לכם הגנה בשעת משבר ותוכלו לדעת שאתם מוכנים לכל צרה.