מתקינים מערכות גילוי אש פתוחות בלבד!חולון • אשדוד • ירושלים • חדרה    מכירות ושירות ארצי: 2191*, 03-5581226 מתקינים מערכות גילוי אש פתוחות בלבד!

התקנת מצלמות אבטחה לבית ולעסק

אמין הנדסת אש מברכת אותך על ההחלטה לקחת את הביטחון של הבית והעסק שלך לידיים שלך, ולעשות את הצעד  המחייב – התקנת מצלמות אבטחה מתקדמות לבית או לעסק שלך. אנו בעלי ניסיון של שנים רבות בהתאמת מצלמות אבטחה לבית ולעסק ובהתקנת מצלמות אבטחה במסגרת מערך מיגון מקיף. אין ספק שהגעתם למקום הנכון!

התקינו מצלמות אבטחה לעסק שלכם רק אצל המומחים שלנו!

מצלמות אבטחה לעסק הן עניין שהופך לדרישה ברוב ביטוחי העסק, כך שהשאלה הנשאלת איננה האם להתקין, אלא איזה מערך מצלמות אבטחה לעסק מומלץ להתקין בהתאם לעסק שלך. וכשמדובר בביטחון של העסק שלך, כולל הציוד, המזומן וכיו”ב, מוטב לבחור בטוב ביותר. אנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של מצלמות אבטחה לעסק מהמתקדמות בעולם, כולל מצלמות אבטחה ip מתקדמות ובמחירים תחרותיים. אז צרו עמנו קשר ומגנו את העסק שלכם בעזרתנו עוד היום!

התקנת מצלמות אבטחה לבית באמצעות צוות המומחים שלנו

התקנת מצלמת אבטחה לבית מהווה אקט של אחריות אישית כלפי בני הבית וכלפי הציוד, הריהוט וחפצי הערך שלכם. אם אי פעם פרצו לכם לבית וגנבו ציוד יקר ערך, אתם יודעים כמה התעסקות מיותרת ולא נעימה נוצרת לאחר מכן וזאת עוד מבלי לדבר על כמה שזה פוגע בתחושת הביטחון. באמצעות התקנת מצלמות אבטחה לבית, אתם יכולים להרתיע משמעותית כל פורץ פוטנציאלי ובמקרה וכבר בוצעה פריצה, תוכלו לנסות לזהות אותו ולהתחקות אחר עקבותיו ולאתר את הפריטים שנגנבו. על מנת להתאים את המצלמה הנכונה למערכת האבטחה של הבית, מומלץ להיוועץ בבעל מקצוע, אשר מכיר את היכולות, את ההבדלים ואת התנאים השונים של כל מצלמה ומצלמה. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולהתאים לך במקצועיות מירבית מצלמות אבטחה לבית אשר ימגנו את ביתכם בצורה הטובה ביותר.

התקנת מערך מצלמות אבטחה ביתיות ומצלמות אבטחה לעסק

לא משנה אם מדובר בבית, במחסן, במפעל או בכל עסק פעיל, התקנת מצלמות אבטחה היא עניין לבעל מקצוע. ההבדל בין התקנת מצלמות אבטחה עצמית לבין התקנה מקצועית נמצא בפרטים הקטנים, באיכות התמונה, באיכות גימור העבודה ובתפקוד השוטף של המצלמה שלכם – תפקוד שאסור להתפשר עליו. אנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של מצלמות אבטחה מתקדמות כולל מצלמות אבטחה מבוססות ip.אז אל תתפשרו ופנו אלינו להתקנת מצלמות לבית ולעסק.

חברת אמין הנדסת אש מתמחה גם בהתקנת מערכות גילוי אש ועשן מתקדמות ובהתקנת מערכות אזעקה לבית ולעסק. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון גלאי העשן שלנו ולמגן את העסק שלכם גם מאש בעזרתנו.

התקנת מצלמות אבטחה מתקדמות במגוון דגמים

 

מצלמת צינור: התקנה קלה ופשוטה על הקיר

התקנת מצלמות אבטחה לבית ולעסק- מצלמת צינור

תמונה להמחשה בלבד, עד גמר המלאי.

מצלמת כיפה: מותקנת ברוב המקרים על התקרה

התקנת מצלמות אבטחה ביתיות- מצלמת כיפה לבית או לעסק

תמונה להמחשה בלבד, עד גמר המלאי.

למפרט הטכני

מצלמת גוף: בדרך כלל מותקנת חיצונית, כולל מיגון ועדשה

מצלמות אבטחה ip- מצלמת אבטחה גוף

תמונה להמחשה בלבד, עד גמר המלאי.

למפרט הטכני

התקנת מצלמות אבטחה IP – רשת : בעלת רזולוציה גבוהה, הפעלת זום דיגיטלי

באמצעות מצלמות אבטחה ip מתקדמות, ניתן לראות מה מתרחש בבית/בעסק שלכם בכל רגע נתון. מצלמות אבטחה מבוססות ip הן למעשה סוג של מחשבים קטנים ומתוחכמים. המצלמות מתחברות לרשת ה-wi-fi והתקנתן פשוטה למדי. רוב מצלמות האבטחה מבוססות ip מחוברות לאפליקציה ייעודית שלהן, אשר דרכה ניתן לקבל תמונה חיה מכל מקום ובכל רגע.

מצלמות אבטחה ip

תמונה להמחשה בלבד, עד גמר המלאי.

למפרט הטכני מצלמת IPC-HF3300P
למפרט הטכני מצלמת SD6982A
מערכת הקלטת מצלמות רשת

מצלמת DOM ממונעת

 התקנת מצלמות אבטחה ביתיות מקצועית לבית

תמונה להמחשה בלבד, עד גמר המלאי.

מפרט טכני של בקר השליטה