מתקינים מערכות גילוי אש פתוחות בלבד!חולון • אשדוד • ירושלים • חדרה    מכירות ושירות ארצי: 2191*, 03-5581226 מתקינים מערכות גילוי אש פתוחות בלבד!

מערכת אזעקה לבית או לעסק

מחפשים מערכת אזעקה איכותית לבית? רוצים להגן על הבית מפני גניבות? כיום, כל בעל עסק זקוק למערכת אזעקה איכותית לעסק, וכמובן גם בעלי בתים פרטיים ודירות מגורים מתקינים מערכות אזעקה מתקדמות למניעת פריצות. הצוותים שלנו באמין הנדסת אש ישמחו לייעץ ולהתאים לכם את מערכת האזעקה המתאימה ביותר לצרכיכם.

ההבדלים בין מערכת אזעקה לבית ומערכת אזעקה לעסק

הסיבות להתקנת מערכות אזעקה ברורות וידועות לכולם, אך לא תמיד יש מודעות להבדלים בין מערכת אזעקה לבית לבין מערכת אזעקה לעסק. שני סוגי המערכות מספקים מענה לצרכי המיגון והבטיחות של בני הבית או עובדי העסק. ההבדלים העיקריים ביניהם הם ברמת העיצוב, באופי הפונקציות (כמו סוגי הגלאים וכיו”ב), ובמחירים.

מדוע חשוב להתקין מערכות אזעקה בצורה מקצועית?

התקנה מקצועית של מערכת אזעקה לבית או לעסק תכלול התאמה אישית של מומחה, אשר ידאג לבצע בחירה מושכלת במערכת אזעקה המתאימה ביותר לצרכי הלקוח.
האופי השונה של הגלאים ושל מערכות אזעקה קיימות בשוק אינו מאפשר לאדם שאינו מתעסק באופן שוטף ומקצועי בתחום לבצע את הבחירה האופטימאלית. אנו באמין הנדסת אש מאמינים כי יש דברים בחיים שלא מתפשרים עליהם – והביטחון שלכם הוא אחד מהם.
אנו מזמינים אתכם לבצע התקנה מקצועית מלאה של מערכת אזעקה מובחרת למען הביטחון של העסק והבית שלכם, וזאת בעזרת הצוותים המיומנים שלנו.

ציוד משלים למערכות אזעקה

לרוב, כאשר מתקינים מערכת אזעקה לבית ולעסק, מתקינים עמה ביחד גם מערך מצלמות אבטחה מתקדם. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון מצלמות האבטחה המתקדמות שלנו לבית ולעסקים. כמו כן, אנו משווקים גם ציוד לגילוי וכיבוי אש ועשן ומטפים מתקדמים אשר בעזרתם תוכלו להיות מוכנים לכל שריפה. כי על הבטיחות שלכם לא מתפשרים!

איך עובדת מערכת אזעקה?

בזמן גילוי הפריצה ע”י אחד מאביזרי מערכת האזעקה – גלאי חיצוני, גלאי נפח, מגנט, סנסור, גלאי אקטיבי ועוד – מופעל צופר מקומי .

במידה והלקוח מחובר לחברת מוקד, נשלחת הודעה למוקד על אירוע באתר ומיד נשלחת ניידת סיור למקום.

תכנון סוג מערכת האזעקה מבוצע ע”י איש מקצוע באתר עצמו, על פי רמות הסיכון – סוג העסק – דרישת הביטוח וכמובן תפעול נוח וקל לטובת הלקוח.

מערכת אזעקה רכזת תקן 1337 – חנויות תכשיטים, בנקים, חלפני כספים עסק טעון רישוי

מערכת אזעקה מתקדמת לבית ולעסק

מערכות אזעקה ממוחשבות לבית ולעסק

מערכות אזעקה לבית ולעסק
מפרט טכני:
מערכת אזעקה ממוחשבת תוצרת ישראל – מאושרת ע”י חברות הביטוח להתקנה בבתים ועסקים.
המערכת ניתנת להרחבה עד 144 אזורים.
ניתן לחבר מספר קיבורדים – (לוחות הפעלה) במספר שפות בנוסף לעברית.

תקשורת למוקד:
קווי, משדר, GSM, GPRS .
למערכת קיים אישור ל – מערכת שבת.
ניתן לחבר מעגל הרחבה אלחוטי ולחבר את כל מיגון האלמנטים של רכזת פאוארמקס.

אז למה אתם מחכים? צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-5581226 ונשמח להתאים לכם מערכת אזעקה לבית או לעסק – בהתאם לצרכיכם, ובמחיר משתלם במיוחד!