מתקינים מערכות גילוי אש פתוחות בלבד!חולון • אשדוד • ירושלים • חדרה    מכירות ושירות ארצי: 2191*, 03-5581226 מתקינים מערכות גילוי אש פתוחות בלבד!

מערכות כיבוי ספרינקלרים

חברת אמין הנדסת אש מבצעת תכנון והתקנת מערכות ספירנקלרים על-פי התקן הישראלי 1596 ומספקת שירותי תחזוקת מערכות ספרינקלרים על-פי התקן הישראלי 1928 – מספר היתר מטעם מכון התקנים 37083. כמו כן, אנחנו מוסמכים לביצוע תחזוקת חדר משאבות על-פי התקן הישראלי 1968.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחים שלנו לשיחת ייעוץ חינם!

מהם ספרינקלרים?

ספרינקלרים נחשבים למערכת ההגנה הבסיסית ביותר בכל עסק ולדרך הכיבוי המהירה ביותר של כל שריפה. כל ספרינקלר הינו מתז מים איכותי אשר נבנה במיוחד לתפקוד בטמפרטורות קיצון ומצויד במערכת שסתומים חכמה. בבסיסו של כל ספרינקלר, נמצאת שכבה דקה של זכוכית אשר מתפוצצת אך ורק בטמפרטורה ייעודית ומאפשרת פיזור אופטימלי של מים לרוחב הבית או העסק שלכם. למרות שהספרינקלרים אינם תחליף לביטוח או להימצאותם של לוחמי האש, הם מספקים הגנה מושלמת בזמן אמת ועשויים להציל את חייכם.

ספרינקלר מתקדם

כיצד הספרינקלרים שומרים עליכם בזמן אמת?

הספרינקלרים מספקים מענה ראשוני לכל שריפה ועשויים להיות הפתרון המושלם למיגורן של דליקות קטנות. משום שמערכת הספרינקלרים אינה מצריכה כל התערבות אנושית, היא מאפשרת לכם ליהנות ממעטפת הגנה מושלמת גם במקרים שבהם לא הבחנתם בהתפתחותה של הדליקה או שפשוט לא הייתם בסביבה. גם במידה והייתם במקום וזיהיתם את התפתחותה של הדליקה, כיבוי ידני אינו תחליף לספרינקלר. התקנת רשת ספרינקלרים תאפשר להתכונן באופן יסודי לכל סכנה ותאפשר למכבי האש להשתלט על השרפה בקלות רבה יותר.

מדוע חשוב לבחור בהתקנה מקצועית של ספרינקלרים?

חשוב לבחור בהתקנת ספרינקלרים איכותית משום שזה קריטי להציב כל ספרינקלר במקום הנכון ולשמור על פיזור מים אופטימלי בשעת שריפה. יש גם חשיבות לחיבור מערכת הספרינקלרים למוקד החירום שאליו אתם מנויים לצורך מענה ראשוני וטיפול מהיר. ספרינקלרים איכותיים, מצוידים במערכת סנסורים מתקדמת אשר מאפשרת למוקד החירום שלכם להבחין בהתפתחות של שריפה ולשלוח את מכבי האש ישירות למקום. ניתן גם לחבר את הסנסורים של הספרינקלרים למערכת כיבוי האש הקיימת, וליהנות משילוב מושלם בין פיזור של מים ומעכבי בעירה.

התקנת ספרינקלרים

מהי האפקטיביות של מערכות ספרינקלרים?

בלתי ניתן להפריז באפקטיביות של הספרינקלרים בהתמודדות עם מגוון של דליקות. למעשה קיימת תמימות דעים בקרב טובי מכבי האש ויועצי הביטחון בדבר החשיבות של הימצאות מערכת שכזו בשעת משבר. ברמה הסטטיסטית, הימצאות של מערכת ספרינקלרים איכותית מצמצמת בעשרות אחוזים את התפתחותה של שריפה מסוכנת ונחשבת לפתרון ההגנתי הטוב ביותר בכיבוי של מגוון דליקות.

מה חשוב לשאול לפני שרוכשים מערכת ספרינקלרים חדשה?

מומלץ לשאול אודות יצרנית הספרינקלרים והמוניטין המקצועי שלה. חשוב גם לדעת מהי האחריות שאתם מקבלים ברכישה של כל מערכת שכזו והאם היא כוללת בתוכה התקנת ספרינקלרים מקצועית. חשוב לזכור שאיכות הפעולה של כל ספרינקלר הינה פועל יוצא של איכות ההתקנה, רציפות השימוש וגודל החלל שאותו המערכת אמורה לכסות בשעת אמת.

לשיחת ייעוץ חינם ולקבלת אישור כיבוי אש לעסק – צרו קשר בטלפון 03-5581226 או פנו אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר!

מהו חדר משאבות למערכת ספרינקלרים? לחצו כאן למידע >>

מהי מערכת כיבוי בקצף? לחצו כאן למידע >>