מתקינים מערכות גילוי אש פתוחות בלבד!חולון • אשדוד • ירושלים • חדרה    מכירות ושירות ארצי: 2191*, 03-5581226 מתקינים מערכות גילוי אש פתוחות בלבד!

מהו תקן 1120/5 ולמה אתם חייבים אותו בביתכם ?

מהו תקן 1120/5 ולמה אתם חייבים אותו בביתכם ?

תקן חדש קובע – גלאי עשן עצמאי בכל דירה!
זה לא סוד ששריפה עלולה לפקוד כל בית ולהביא לנזק מהותי בגוף או ברכוש. בהמשך לכך, ברור מדוע גלאי עשן עצמאי, הממוקם בדירה, יכול להציל חיים. לאחרונה נוסח תקן 1120/5, אשר מחייב התקנת גלאי עשן עצמאי בכל דירה בישראל. מהי המשמעות העיקרית של התקן? איזה גלאי מבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר? ואיך חברת אמין אש קשורה לכך?

תקן 1120/5 – מאפיינים עיקריים

חלק 5 בתקן הישראלי 1120 מתייחס להתקנה של גלאי עשן עצמאי. תקן חדש זה קובע כי יש להתקין גלאים עצמאיים בין חדרי השינה של הדירות השונות, כאשר הגלאי עצמו צריך להיות מחובר למקור חשמל, באמצעות מפסק חצי אוטומטי נפרד. התקן דורש התקנה של הגלאי במרחק של לפחות מטר אחד מחדר מקלחת או מפתח היציאה של מערכות מיזוג האוויר. מבחינה טכנית, על גלאי העשן העצמאי להיות בעל הספק של 220 וואט, לצד סוללת גיבוי של 9 וואט.

הכירו את גלאי העשן העצמאי של EVERYDAY

כשמדובר על גלאי עשן עצמאי, ברור מדוע לא ניתן להתפשר על האיכות שלו. גלאי העשן העצמאי V/AC 220, של חברת EVERYDAY, נחשב לאחד הבולטים והמומלצים, כאשר הוא מאושר באופן מלא על פי תקן הישראלי 1220/5. הגלאי מגלם בתוכו מספר יתרונות חשובים:

  • שטחי אש ועשן נרחבים (ללא אזעקות שווא)
  • חיישן פוטואלקטרי יעיל שמאפשר לגלות עשן גם בבעירות שאינן כוללות להבות
  • אזעקה חזקה (85 DB) הפועלת לצד לד מהבהב
  • “פרופיל” נמוך המתאים לדרישות מעצבי הפנים
  • התראה על ירידת מתח בסוללה
  • אפשרות לבדיקה עצמית

הגלאי מגיע במידות קטנות מאד, של 10 ס”מ קוטר ועובי / פרופיל של 3 ס”מ. הוא פשוט מאד להתקנה, העברה ותחזוקה, מה שנעשה על ידי חשמלאי מוסמך.

הפתרון שלכם בתחום: חברת אמין

לאחר שהבנתם מדוע גלאי עשן הוא בגדר חובה, ואיזה גלאי יכול לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר, נדרש להתייחס לפקטור חשוב נוסף – הגורם שיספק לכם את המערכת, ולמעשה גם יתקין ויתחזק אותה לכל אורך הדרך.
חברת אמין אש הנדסת אש בע”מ נחשבת לאחת הבולטות בתכנון, ביצוע, מתן שירות ואחזקה של מערכות כיבוי וגילוי אש. היא מספקת את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום, כולל גלאי העשן שהוזכר מעלה, כאשר הניסיון הרב של אנשיה מאפשר להם לבצע את עבודתם ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. החברה, לה סניפים בפריסה ארצית, מחזיקה בכל ההסמכות הנדרשות לפעילותה מטעם מכון התקנים הישראלי.