מתקינים מערכות גילוי אש פתוחות בלבד!חולון • אשדוד • ירושלים • חדרה    מכירות ושירות ארצי: 2191*, 03-5581226 מתקינים מערכות גילוי אש פתוחות בלבד!

חשיבות התקנת אזעקה בבית שלכם

חשיבות התקנת אזעקה בבית שלכם

הנתונים אודות נתוני הפשיעה בישראל אינם חיוביים, בלשון המעטה. על פי נתוני המשטרה בישראל מתקיימות בכל שנה עבירות רכוש במספרים מדאיגים, של יותר משישים אלף. על רקע מציאות זאת, אין ספק שכמעט כל הציבור מרגיש את הצורך הדוחק ברכישת אמצעים שונים שישפרו את הביטחון האישי. אמצעים אלה כוללים בין היתר מערכת אזעקה לבית.

בשורות הבאות נבין יותר על החשיבות של התקנת אזעקה מסוג זה. בנוסף, נראה מדוע לא כדאי לטמון את הראש בחול מתוך הגישה שלנו זה לא יקרה.

רוצים ביטחון אישי

מי שבוחר שלא להתקין אזעקה ביתית מוותר למעשה על תחושה חשובה של ביטחון אישי. על רקע נתוני המשטרה ועל רקע מספר הפריצות בכל רחבי הארץ, מי שלא דואג לעצמו – לא יכול לקטר כאשר הוא מוצא את עצמו בצד הנפגע.
מי שטרם הפנים את המציאות הנוכחית של ישראל, מציאות שבה תקציב המשטרה מקוצץ ושמרבית הפושעים כלל לא נתפסים, צריך לשנות את הגישה. מי שנופל קורבן לפריצה, עשוי בהחלט להעמיד את בני המשפחה בסכנה. גם אם מתמקדים רק באפשרות של גניבת רכוש ונזק לבית – מי שנפל קורבן בדרך כלל לא יכול לסמוך על מציאה של הרכוש הגנוב. בנוסף, גם הביטוח לא תמיד קיים וגם אם כן – הוא לא מספק פיצוי מלא.

הפורצים מחפשים טרף קל

מלבד החשיבות של התקנת אזעקה לבית כדרך לחוש בטוחים יותר, חשוב לזכור דבר נוסף. גם אם מערכות אזעקה לא יכולות להבטיח ביטחון של מאה אחוז, הרי שהן מספקות מענה טוב בהרבה מאוד מקרים. לרוב, פורצים שמחפשים קורבן יעדיפו לבחור בית שקל להיכנס לתוכו, כלומר כזה שאין בו מערכת של אזעקה.

פתרונות לכל בית

חברות איכותיות לאספקת והתקנת מערכות אזעקה ביתיות יודעות לתפור מענה מתאים לכל בית ולכל סביבה. בזכות גלאים מסוגים שונים ניתן לאתר חדירות דרך החלון, ניסיון לשבירת הדלת וכניסה של כל אדם לא מורשה. מנגנונים מודרניים מקשים על נטרול האזעקה כך שהיעילות הטובה בהחלט מספקת תמורה נאותה.