מתקינים מערכות גילוי אש פתוחות בלבד!חולון • אשדוד • ירושלים • חדרה    מכירות ושירות ארצי: 2191*, 03-5581226 מתקינים מערכות גילוי אש פתוחות בלבד!

הקיץ מגיע ואיתו סכנת השריפות – כך תתמגנו

הקיץ מגיע ואיתו סכנת השריפות – כך תתמגנו

העונה החמה בפתח והיא מביאה איתה שורה של סכנות לבית ולעסק שלכם. החל מקצרים חשמליים שגורמים לדליקות ענק ועד לשריפות שמתפשטות במהירות כתוצאה מהחום הגבוה. אם נוסיף לכך את שורת ההצתות שמתרחשות בשנים האחרונות, נבין שכדאי להתמגן כבר מעכשיו. הנה כמה אפשרויות שיעזרו לכם להתמגן בצורה חכמה.

אל תגידו: לי זה לא יקרה – דאגו לכך שלכם זה לא יקרה!

הצעד החשוב ביותר הוא מודעות של כל העובדים שלכם והטמעה של נהלי בטיחות אפקטיביים. צריך להקפיד שאף סיגריה לא תושאר ללא כיבוי ואף מכשיר חשמלי לא יישאר דולק לאחר שהדלת נסגרת וכולם הולכים לביתם. עבור בתים עם שערי כניסה וגינות נוי, כדאי לשים לב לגזיזה של צמחייה אשר עלולה להתלקח במהירות עקב שרב כבד.

בדקו את המטפים שלכם – זהו ציוד הכיבוי הכי חשוב שתרכשו

מטפים הם אולי הציוד הזול והיעיל ביותר עבור כיבוי של דליקות קטנות והדרך האולטימטיבית לטיפול עצמי בשריפות. מעבר לעובדה שברמה העסקית הם בגדר חובה, מטף לכיבוי אש הוא אביזר שצריך להיות גם בבית שלכם. כדאי לדעת כי לאחר מספר שנים המטף מאבד מהחיוניות שלו בעקבות צניחה של לחץ האוויר ולכן יש לשים לב לתאריך שמופיע על כל אריזה ולערוך בדיקה במועד שרשום.

רכשו גלאי עשן – עלות זניחה שתחסוך לכם הרבה מאוד כסף

גלאי עשן הוא פתרון מניעתי מצוין והדרך הטובה ביותר למגן את הבית והעסק שלכם. לפני הרכישה כדאי לשים לב שהגלאי עובד גם בזמן של הפסקת חשמל ואל תקנו גלאים שאינם ידידותיים לסביבה. כדאי לדעת שכיום הגלאים מגיעים עם אפשרות לתפקוד אוטונומי מלא והם אינם פולטים כל קרינה כדוגמת הגלאים הישנים יותר.

מערכת ספרינקלרים – הגנה אקטיבית מפני דליקות והצתות

מערכת ספרינקלרים הופכת בשנים האחרונות לחלק אינטגרלי בכל משרד גדול ולחלק החשוב ביותר בבחירה של ציוד כיבוי אש. בניגוד למערכות הספרינקלרים מהדור הקודם אשר היו מצוידות בחיישנים רגישים מדי והיו עלולים לגרום ליותר נזק מאשר תועלת, מערכות הספרינקלרים החדשות יבטיחו לכם כיסוי של שטח רב וכיבוי מהיר של כל ניסיון הצתה. יתרון נוסף אשר קיים במערכות החדשות היא אפשרות החיבור האוטומטי שלהם למרכזי בקרה ולמוקדים שונים.

זקוקים לייעוץ אישי  למיגון חכם של העסק או הדירה שלכם? צרו איתנו קשר ונחזור אליכם עם מגוון של אפשרויות שיתאימו לדרישות ולתקציב שלכם.