מתקינים מערכות גילוי אש פתוחות בלבד!חולון • אשדוד • ירושלים • חדרה    מכירות ושירות ארצי: 2191*, 03-5581226 מתקינים מערכות גילוי אש פתוחות בלבד!

ביקורת כיבוי אש שנתית – כך זה עובד

ביקורת כיבוי אש שנתית – כך זה עובד

לכל עסק ועסק, בין אם הוא קטן או גדול, יש אחריות גדולה כלפיי עובדיו שמתבטאת לא רק במתן זכויותיהם, אלא גם בדאגה לביטחונם בכל עת. לכן, ישנן תקנות מעוגנות שתפקידן לוודא שבכל בית עסק יהיה ציוד כיבוי אש דוגמת מערכות כיבוי עשן, ספרינקלרים ומערכות כיבוי אש שנועדו לשימוש במצבי חירום בהם נשקפת סכנה לעובדים. כל אלו, מלבד היותם חיוניים לצורך מעבר ביקורת כיבוי אש שנתית, עשויים להציל את חייכם בשעת צרה.

כיצד מבצעים מעקב אחר ציוד כיבוי אש?

נוכחות של ציוד כיבוי אש מהווה רק חלק אחד בכל הנוגע לבטיחות בתחום הזה. מלבד הצורך בציוד מהסוג הזה, חשוב גם לוודא את תקינותו אחת לשנה בביקורת שמיועדת לכך. ביקורת כיבוי אש שנתית יכולה להציל חיים, ויש להיערך לקראתה בהתאם ולהשתמש במסקנות שנובעות ממנה כדי שלבית העסק יהיה את כל מה שצריך עבור בטיחות אש.

ביקורת כיבוי אש שנתית – כך תעברו אותה בשלום

אתם מתהלכים בבית העסק, מרגישים בטוחים, אך פתאום יש תחושה שמשהו אינו תקין. אתם מסתכלים הצידה ורואים ענן עשן קטן שנוצר בתוך המבנה או מחוצה לו. מה עושים במקרה כזה? עוקבים אחר הוראות בטיחות האש ומנסים למנוע את החרפת המצב. כדי שתוכלו לעשות זאת, חשוב שתזמינו ביקורת כיבוי אש שנתית של חברה מתמחה שתוכל לבדוק האם יש ליקויים בתחום הזה בבית העסק שלכם.
החברה שתזמינו תבצע מספר בדיקות עבור ציוד כיבוי אש ותוודא שיש בבית העסק שלכם ספרינקלרים, מערכות כיבוי אש, גלאי עשן ואת שאר ציוד החובה עבור בטיחות אש. ספירת המלאי הזו היא חיונית ונועדה לוודא שיש לבית העסק שלכם את כל הציוד שהוא צריך לכיבוי אש, אך לא פחות חשובה היא הבדיקה האיכותית שתתבצע.

איזה ציוד נבדק במסגרת ביקורת כיבוי האש השנתית?

במסגרת בדיקת הביקורת לכיבוי אש, כל הציוד שנועד לכיבוי אש ייבדק על מנת לוודא שהוא תקין ומוכן לשימוש; ארונות כיבוי אש ייבדקו, שלטים שמובילים לציוד אש ייבחנו גם, מטפי כיבוי אש יישקלו כדי לוודא שיש בהם די אבקה לכיבוי אש, לחץ המים במתזים ייבחן גם הוא. בסופה של הבדיקה יינתן לבית העסק דו”ח שמטרתו לתקן ליקויים, אם יש כאלו, כדי שכל הציוד החיוני לכיבוי אש יהיה בבית העסק וגם יתפקד כמו שצריך.
ציוד כיבוי אש תקין יכול להציל חיים במקרה של דליקה, ולכן על כל בית עסק מוטלת החובה לוודא שיש לו את כל הציוד הנדרש לשם כך. כדי לעשות זאת, עליכם לשכור את שירותיה של חברה אמינה שיש לה רישיון לעסוק בבדיקת ציוד כיבוי אש כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. עם חברה אמינה לצדכם, תוכלו להיות רגועים שהבדיקה השנתית לציוד שנועד לכבות דליקות עובד כמו שצריך, ושאתם וגם העובדים בבית העסק שלכם בטוחים בכל עת.