מתקינים מערכות גילוי אש פתוחות בלבד!חולון • אשדוד • ירושלים • חדרה    מכירות ושירות ארצי: 2191*, 03-5581226 מתקינים מערכות גילוי אש פתוחות בלבד!

איך בוחרים מצלמות אבטחה לבית?

איך בוחרים מצלמות אבטחה לבית?

אם אתם רוצים לרכוש מצלמות אבטחה לשימוש פרטי, כאלו שיסייעו לכם לשמור על הבית שלכם, על הרכוש שלכם וכמובן – על בני המשפחה שלכם, חשוב מאוד שתדעו לבחור מצלמות אבטחה נכונות המתאימות לצרכים הייחודיים של בני הבית.כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מצלמות אבטחה מסוגים שונים המיוצרות על ידי חברות ויצרנים רבים, ולכן חשוב לבחון היטב את האופציות לפני שמבצעים את הרכישה.

תיעוד או שידור בזמן אמת?

לעומת מצלמות האבטחה הישנות יותר, אשר ביצעו הקלטה ותיעוד בלבד, היום ניתן למצוא יותר ויותר מצלמות אבטחה לבית אשר מבצעות שידור במעגל סגור בזמן אמת, מצלמות אליהן תוכלו להתחבר מכל מקום בעזרת מחשב או סמארטפון ולדעת מה קורה בבית שלכם. אופציית השידור בזמן אמת משדרגת לחלוטין את החוויה ואת תחושת הביטחון, במיוחד אם אתם נמצאים במקום העבודה, טסים לחו”ל או נוסעים לאירוע משפחתי מרוחק. לכן, אם אתם כבר משקיעים ברכישה של מצלמות אבטחה לבית, כדאי שאלו יהיו מצלמות המבצעות שידור בזמן אמת של מה שמתרחש בבית, ובמקביל גם מקליטות באופן רצוף 24 שעות ביממה.

אפשרות לראיית לילה

אם אתם בוחרים מצלמות אבטחה לבית עבור החלק החיצוני של הבית, חשוב מאוד שאלו יהיו מצלמות בעלות אפשרות לראיית לילה. האופציה הזו כדאית גם במצלמות המיועדות לפנים הבית, אך במצלמות חיצוניות היא הופכת להיות הרבה יותר קריטית. בעוד בתוך הבית תמיד יש מקורות אור קטנים באמצעותם ניתן להאיר ולראות את המתרחש בבית, כאשר שורר חושך מוחלט בחוץ, לא תוכלו לראות דבר אם למצלמה לא תהיה אפשרות לראיית לילה.

איכות צילום גבוהה

גם אם מדובר במצלמות לשימוש ביתי פרטי ולא עסקי, כדאי להשקיע ברכישה של מצלמה בעלת רזולוציה גבוהה אשר מפיקה צילומים איכותיים ומאפשרת לכם לראות את הצילומים בצורה חדה וברורה. בעזרת מצלמה כזו יהיה ניתן לזהות בקלות פנים של פורצים לבית, ובכלל – לראות היטב את מה שמתרחש בו בכל מצב.

מצלמה גלויה או נסתרת?

רבים מתלבטים האם להתקין מצלמה גלויה או נסתרת, ובכדי לפתור את ההתלבטות הזו יש להתייחס לשני גורמים:

  • מצלמה גלויה אינה מתאימה רק לשם צילום, אלא גם משמשת להרתעת פורצים ופולשים בלתי רצויים. אם אתם רוצים שהמצולם לא ידע שמצלמים אותו, עליכם לבחור במצלמה נסתרת.
  • ההתקנה של מצלמה נסתרת מורכבת הרבה יותר מהתקנה של מצלמה גלויה, ולכן העלות של מצלמות אבטחה לבית נסתרות הינה יקרה יותר מזו של מצלמות גלויות.